Категорії

Популярні товари

Новини

Корисне

Повернення або обмін товару

Шановні покупці!

Повернення товарів в інгернет-магазині a-sport.in.ua здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», що набрав чинності 13 січня 2006 року. .

Товар належної якості (без дефектів) може бути без проблем обміняний або повернений в наш магазин протягом 14 днів.

Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:

У законодавстві України вказано дві причини, через які покупець може зробити повернення або обмін купленого ним товару:
   1.    Якщо товар не відповідає заявленій виробником якості< br />   2.    Якщо товар повністю відповідає всім вимогам, але з якоїсь причини не влаштовує покупця

 Необхідні умови для повернення товару:

  • є всі вихідні документи на товар (інструкції, гарантійний талон і товарний чек, що підтверджує вашу покупку); При поверненні необхідно надати оригінал товарного чека, а також гарантійного талона для повернення коштів.
  • збережено товарний вигляд: у наявності всі ярлики, упаковка, наклейки та інше приладдя товару у первісному вигляді. Новий товар реалізується у заводській упаковці, це є одним із факторів визначення товарного вигляду. Покупець має пам'ятати, що пошкоджувати елементи упаковки не рекомендується! Також повинні відсутні потертості, подряпини та пошкодження на виробі.
  • товар не має слідів експлуатації.

Уважно оглядайте товар при отриманні щодо наявності дефектів та повноти комплектації.

У випадку, якщо товар був доставлений кур'єрською службою Нової Пошти, то його слід перевірити у присутності працівника служби при отриманні товару.

Повернення товару по Києву.

Після уточнення інформації з менеджером про заміну чи повернення товару до Вас приїде кур'єр, який обміняє або поверне гроші за товар.

Якщо куплений товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин і не може бути Вами використаний, покупець оплачує послуги кур'єра для повернення або обміну товару.

Якщо товар неналежної якості  (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну чи оформлення від заявлених в описі на сайті не є несправністю чи нефункціональністю товару), то послуги з виїзду кур'єра до покупця по заміні або повернення товару безкоштовні.

Повернення товару по Україні.

Якщо ви живете не в Києві, можете відправити товар назад тим же способом, яким ви його отримали, наприклад, за допомогою сторонніх кур'єрських служб доставки. Якщо товар зберігає товарний вигляд і упаковку, ми обміняємо його Вам або повернемо гроші.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у разі обміну або повернення товару (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин не може бути використаний), всі транспортні витрати, пов'язані з обміном та поверненням, оплачуються покупцем .

Важливо.

  • Не підлягають поверненню шкарпетки, спідньої білизни.
  • Гарантія зі спортивного взуття становить 30 днів.